درباره ما

video
play-sharp-fill

درباره سداب

video
play-sharp-fill

Greenseal Corporate درباره

برای دریافت رزومه کاری شرکت در قالب یک فایل پی دی اف (زومه) کلیک کنید

گرین سیل

سوابق شرکت Greenseal

در سال 1981 و در آغاز تاسیس، Greenseal Products (M) Sdn. Bhd، یک شرکت کوچک در زمینه محصولات ساختمانی آب­بند و تحت لیسانس فناوری خارجی سه کشور انگلستان، استرالیا و سوئیس بود. در حال حاضر این شرکت به یکی از برندهای صنعت واترپروفینگ در دنیا، مشهور شده است.

محصولات Greenseal برای مشاوران و پیمانکاران داخلی و بین­ المللی شناخته شده است. محصولات این شرکت، پیش از سال 2005 تا کنون، در بیش از 60 کشور جهان در مناطق خاورمیانه، آسیا، اروپا و استرالیا به کار رفته اند.

پکیج کاملا تخصصی واترپروفینگ Greenseal، جزء برترین تکنولوژی های این صنعت در دنیا به شمار میرود.

شرکت فناوران سد آب

مشتریان توانا و فعال & حمایت­های فنی

شرکت فناوران سد آب، بعنوان نمایندگی انحصاری و رسمی Greenseal در کشور با ارائه پروپوزال های فنی ومالی برای مشاوران، پیمانکاران و کاربران نهایی،  نه تنها حاوی اطلاعاتی درباره تنوع محصولات آب­بند با کیفیت بالابوده، بلکه پیشنهاداتی مقرون به صرفه و مناسب برای آب­بندی تمامی بخش­های عمران است.

فناوری اثبات شده & کارایی

ترکیبات پیچیده طبیعی روش تبلور در هم می­ آمیزند تا ترکیبات بیوشیمیایی متنوع Greenseal، با کیفیت بسیار خوب تحت مدیریت مستقیم سیستم ­های مدیریتکیفیت MS ISO 9001:2008 تهیه شوند. توجه به کیفیت، در تمام مراحل ساخت، بازاریابی و توزیع رعایت می­شود تا به مشتریان، محصولاتی با استاندارد جهانی ارائه گردد. برای اطمینان خاطر از بهترین کیفیت، محصولات Greenseal در بسته­ بندی­هایی دارای بارکد و با مهر و موم ارائه می­گردند.

تحقیق و توسعه سدآب

ادامه پژوهش & توسعه

اختصاص بودجه سالیانه R&D به منظور نیل به فناوری­های پیشرفته ­تر درزمینه آب­بندی دردستور کار این شرکت قرار دارد. هر ساله در عرصه ی  افزایش کمیت و کیفیت محصولات پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

شما می توانید جهت سفارش و اطلاعات بیشتر محصولات با تلفن های 02122901188 و یا 02122271914 تماس گرفته و یا به پست الکترونیکی fanavaran.sadabb@gmail.com ارسال کنید