درباره ما

video

درباره سداب

video

Greenseal Corporate درباره

برای دریافت رزومه کاری شرکت در قالب یک فایل پی دی اف (زومه) کلیک کنید

گرین سیل

سوابق شرکت Greenseal

در سال 1981 و در آغاز تاسیس، Greenseal Products (M) Sdn. Bhd، یک شرکت کوچک در زمینه محصولات ساختمانی آب­بند و تحت لیسانس فناوری خارجی سه کشور انگلستان، استرالیا و سوئیس بود. در حال حاضر این شرکت به یکی از برندهای صنعت واترپروفینگ در دنیا، مشهور شده است.

محصولات Greenseal برای مشاوران و پیمانکاران داخلی و بین­ المللی شناخته شده است. محصولات این شرکت، پیش از سال 2005 تا کنون، در بیش از 60 کشور جهان در مناطق خاورمیانه، آسیا، اروپا و استرالیا به کار رفته اند.

پکیج کاملا تخصصی واترپروفینگ Greenseal، جزء برترین تکنولوژی های این صنعت در دنیا به شمار میرود.

شرکت فناوران سد آب

مشتریان توانا و فعال & حمایت­های فنی

شرکت فناوران سد آب، بعنوان نمایندگی انحصاری و رسمی Greenseal در کشور با ارائه پروپوزال های فنی ومالی برای مشاوران، پیمانکاران و کاربران نهایی،  نه تنها حاوی اطلاعاتی درباره تنوع محصولات آب­بند با کیفیت بالابوده، بلکه پیشنهاداتی مقرون به صرفه و مناسب برای آب­بندی تمامی بخش­های عمران است.

فناوری اثبات شده & کارایی

ترکیبات پیچیده طبیعی روش تبلور در هم می­ آمیزند تا ترکیبات بیوشیمیایی متنوع Greenseal، با کیفیت بسیار خوب تحت مدیریت مستقیم سیستم ­های مدیریتکیفیت MS ISO 9001:2008 تهیه شوند. توجه به کیفیت، در تمام مراحل ساخت، بازاریابی و توزیع رعایت می­شود تا به مشتریان، محصولاتی با استاندارد جهانی ارائه گردد. برای اطمینان خاطر از بهترین کیفیت، محصولات Greenseal در بسته­ بندی­هایی دارای بارکد و با مهر و موم ارائه می­گردند.

تحقیق و توسعه سدآب

ادامه پژوهش & توسعه

اختصاص بودجه سالیانه R&D به منظور نیل به فناوری­های پیشرفته ­تر درزمینه آب­بندی دردستور کار این شرکت قرار دارد. هر ساله در عرصه ی  افزایش کمیت و کیفیت محصولات پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

شما می توانید جهت سفارش و اطلاعات بیشتر محصولات با تلفن های 02122901188 و یا 02122271914 تماس گرفته و یا به پست الکترونیکی fanavaran.sadabb@gmail.com ارسال کنید