راه‌کاری دائم برای آب بندی بتن

زمان ساخت، زمان بهره‌برداری

آب­ بندی ساختمان­ها در تمام دنیا

در کارگاه ساختمانی‌تان (سایتتان) شما را ملاقات خواهیم کرد!

داستان ما

 در ضمن همکاری با شما، فقط به انجام یک ماموریت می­اندیشیم: یافتن راه­حل­هایی جهانی برای آب­بندی پایدار.

سوابق شرکت Greenseal

در سال 1981 و در آغاز تاسیس، Greenseal Products (M) Sdn. Bhd، یک شرکت کوچک در زمینه محصولات ساختمانی آب­بند و تحت لیسانس فناوری خارجی بود. به همین دلیل، فقط محصولاتی با هدف تامین نیازهای محلی و مناسب کاربرد در بسیاری از پروژه­های معتبر و آسمان­خراش­های ساخته شده در مالزی تهیه می­گردید.

در حال حاضر، محصولات Greenseal برای مشاوران و پیمانکاران داخلی و بین­المللی شناخته شده است. محصولات Greenseal، پیش از سال2005  تا کنون، در بیش از 50 کشور از گوشه و کنار جهان، مثل چین، انگلستان، هند، خاور میانه و استرالیا، افریقا و نزدیک یک دهه در کشورمان با نمایندگی شرکت قناوران سدآب به کاررفته­ و نتایج ماندگار آن در دنیا قابل استعلام می‌باشد. با وجود شبکه گسترده توزیع در این مناطق، مجموعه­ای از پروژه­های مرجع، تجارب پروژه­ای و تجارب صنعتی برای افزایش کارایی تفکرات مهندسی با نکیه بر فناوری محصولات‌ در سراسر دنیا گردآوری شده است.

مشتریان توانا و فعال & حمایت­های فنی

گروه نمایندگان تخصصی فعال واحدهای فروش و دفاتر فنی Greenseal برای مشاوران، پیمانکاران و کاربران راهکار‌های نهایی ارائه می­دهند که نه تنها حاوی اطلاعاتی درباره تنوع محصولات آب­بند با کیفیت بالابوده، بلکه پیشنهاداتی مقرون به صرفه و مناسب برای آب­بندی تمامی بخش­های ساختمان است. ما در Greenseal  به همه نیازها در مراحل فنون تخصصی، رعایت نظم در تحویل و یا اجرای محصولات در کارگاه، به هر روشی که باشد پاسخگو هستیم.

دستیابی به راه­حل­هایی کامل و موثر جهانی

فناوری اثبات شده & کارایی

ترکیبات پیچیده طبیعی به روش تبلور در هم می­آمیزند (با یکدیگر ادغام می­شوند) تا ترکیبات بیوشیمیایی متنوع Greenseal، با کیفیت بسیار  خوب تحت مدیریت مستقیم سیستم­های مدیریت کیفیت MS ISO 9001:2008 تهیه شوند. توجه به کیفیت، در تمام مراحل ساخت، بازاریابی و توزیع رعایت می­شود تا به مشتریان، محصولاتی با استاندارد جهانی ارائه گردد. برای اطمینان خاطر از بهترین کیفیت، محصولات Greenseal در بسته­بندی­هایی دارای بارکد مهر و موم و بسته بندی ارائه می­گردند.

ادامه پژوهش & توسعه

 اختصاص بودجه سالیانه R&D به منظور نیل به فناوری­های پیشرفته­تر در زمینه آب­بندی در ضمن افزایش درجه کیفی و بهبود کارایی محصولات یکی از ارکان رشد و توسعه این برند در دنیا بوده است.

تبلور، راه عبور آب را بسیار عالی، مسدود می­نماید

مبنای فرمول آب­بندهایCRYSTALLIZATION بر پایه تبلور سیمان با کیفیت بالا، کوارتز ریزدانه و عوامل شیمیایی فعال است. به صورت پودر و آماده برای اختلاط با آب، یا به صورت محلول، هستند و ملاتی مقاوم می­سازند که قابلیت مسدود کردن مواضع نشت را دارد و یا به عنوان افزودنی به حجم بتن اضافه می­گردد.

_ قابلیت نفوذ در ترک­های مویین سطحی و عمقی

_ خود ترمیم و پر کننده حفره­ها و ترک­های مویی  تا عرض 1mm

_  بخشی جدانشدنی و همگن با بتن

محصولات بر مبنای تبلور Greenseal چگونه عمل می­نمایند

عوامل شیمیایی فعال (نمک­های آلی و غیرآلی) در Greenseal، نیاز به حضور آب دارند تا پس از واکنش با اکسیدهایی، همچون اکسید کلسیم، آلومینیوم، آهن و … بلورهای غیر قابل حل در آب با عملکردی پیچیده و بزرگ بسازند. این یون­ها، شامل یک یا چند پیوند شیمیایی آزاد هستند و می­توانند با هم و یا با سایر ترکیبات یونی ادغام شده و زنجیره طویلی از پیوندهای شیمیایی بسازند که قادر است در مجموعه نقایص مویین بتن متبلور شود. این ترکیبات مولکولی، توانایی اتصال فیزیکی و شیمیایی به مقادیر قابل ملاحظه­ای آب را دارند. بااین وجود، اجازه عبور بخار آب را نیز داده و تنفس بتن را نیز امکان پذیر می­نمایند.

به علاوه، این ترکیبات می­توانند به روشی مشابه تبادل یونی در پالاینده­های آب، با تبادل گروه­های اتمی با مولکول­های مجاور، به درون نقایص مویی در عمق زیرلایه نفوذ نمایند و با اکسیدهای کلسیم و هیدروکسیدها، که بیشتر به عنوان غیر آهکی شناخته می­شوند، مطابق آنچه در بالا گفته شد، واکنش می­دهند. پس از 27 روز، این بلورها تا mm50 رشد می­کنند. در 6 ماه بعد تا mm150 می­رسند و این واکنش همیشه در حال رشد خواهد بود. بلورهای تشکیل شده برای همیشه در بتن باقی می­مانند و هر زمان که بتن مورد هجوم آب قرار گیرد، فرایند بلورسازی فعال خواهدشد.

محصولات Greenseal 100،200  Greenseal، Greenseal 300 ، Greenseal Injection Grout (گروت تزریقی) و آنی­گیر Greenseal Flash Set تولیداتی از Greenseal هستند که بر اساس تبلور عمل می­نمایند.

شرکت فناوران سدآب بعنوان مشاور، طراح و مجری، می‌تواند در کلیه مراحل ساخت و یا مشکلات دوران بهره‌برداری، بمنظور حفظ سرمایه‌گذاری و امنیت در بهره‌برداری، تجارب، فنون علمی و کاربردی خود در زمینه‌های تخصص آب‌بندی را در کلیه فضاهای خیس و مرطوب پروژه‌های شما به اشتراک گذارد،

تفکر در طراحی، پیش نیاز پایداری

[irp posts=”25990″ name=”گزارش نحوه فعالیت در پروژه ملی ایران‌مال(فصل 1-3)”]

 

 

راه‌کاری دائم برای آب بندی بتن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *