پالایشگاه بندر عباس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پروژه های انجام شده
  4. chevron_right
  5. پالایشگاه بندر عباس
پالایشگاه بندر عباس

پروژه پالایشگاه بندرعباس

   سیستم‌ها و بناهایی که به یک شهر یا کشور خدمت‌ رسانی می‌کنند، مانند راه‌ها، مدارس، جاده‌ها، پل‌ها،شبکه آب و فاضلاب و غیره زیرساخت نامیده می شود. این واژه در زمینه‌های متفاوت معانی گوناگونی می‌دهند و ممکن است اشاره به زیرساخت نرم یا سخت باشد. سازه‌های گوناگون که جنبه تامین مایحتاج و خدمات عمومی را تامین می نمایند معمولا زیرساخت عمومی نامیده می‌شوند.

تاسیسات پالایشگاهی و پتروشیمی بسیار حائز اهمیت و حیاتی هستند. مناطق جغرافیائی و اقلیمی که این زیرساخت ها در آن ایجاد شده اند عموما دارای مواد مخرب شیمیائی سولفادها و کلریدها در زمین و حتی در رطوبت هوا موجود بوده و در همجواری با مبحث هوازدگی  صدمات بسیاری را به زیرساخت ها تحمیل مینمایند. جدا از این مخربهای محیطی و اقلیمی روش و مواد مورد استفاده صنعت حفاری و پالایشگاهی نفت و گاز مانند گل حفاری و مواد شیمیایی موجود در آن و نیز مواد اسیدی و قلیائی مانند سود کاستیک دارای قدرت تخریب بالایی بر بتن و متال های بکار رفته در ابنیه و تاسیسات می باشند. آسیب های فوق الذکر سالانه به دو شکل  خارج شدن از سرویس دهی و بهره برداری و همچنین هزینه های مالی تعمیر و نگهداری بودجه های بسیاری را صرف رفع نواقص می نمایند. با بکار گیری و بهره مندی از فناوری های نوین در ایجاد مقاومت های تخصصی در مقابل آسیب ها ذکر شده،سرمایه گذاری ایمن و بهره برداری با کیفیت را میتوان به ارمغان آورد.

شایان ذکر است با این تغییر نگرش و کاربردی کردن آن در قالب آئیننامه های و قوانین مشابه BS –England ZTV-Germani در مراحل ساخت و یا بهره برداری میتوان با حذف عمده هزینه های تعمیر و نگهداری و جهت دهی این منابع مالی به سوی ایجاد زیر ساخت ها راه خود را به سوی رشد و توسعه هموار نمود. در گزارش پروژه پالایشگاهی بندرعباس به نمونه ای از آسیب های وارد شده و روش های تخصصی بر اساس ایجاد مقاومت با توجه به پنج اصل مهم می پردازیم . ابتدا مشخصات فنی و سپس نوع و شرایط کاربری ارزیابی میگردد، پس از بررسی های لازم در مراحل ذکر شده نوبت به انتخاب متریال و یا موادی میرسد که دارای خواص مورد نیاز دو مشخصه فوق بوده باشند. نمایندگی انحصاری یکی از کمپانی های بنام جهان در ارائه راهکارهای تخصصی آببندی و پوشش های تخصصی بنام GREEN SEAL مالزی به دفتر فنی شرکت فناوران سد آب این امکان را میدهد که با نگرش فنی و مهندسی آن بهترین راه حل و دیتایل را به شما ارائه نماید. تیم اجرائی مجرب و امکانات مدیریت و کنترل پروژه از دیگر خدمات تخصصی ما در پروژه شما خواهد بود.

ايستگاه پمپاژآب كشاورزي ديلاوند لرستان

ايستگاه پمپاژآب كشاورزي ديلاوند لرستان

آب‌بندی شهرک پزشکان

آب‌بندی پروژه ویلای ساحلی شهرک پزشکان مازندران

موزه هنرهای اسلامی شرق آسیا

پروژه مجتمع مسکونی میلان یک (بابلسر)

موزه هنرهای اسلامی شرق آسیا

موزه هنرهای اسلامی شرق آسیا

استخر اکسپوز فلامک
استخر شهید کشوری
فهرست