کف سازی صنعتی و آب بندی(کف سازی و آب بندی پارکینگ طبقاتی)

 

<<قابل توجه معماران و سازندگان>>

<<طرح جدید پیشنهادی ساخت پارکینگ طبقاتی>>

<<تحولی عظیم در طراحی معماری و مرحله ساخت پارکینگ های طبقاتی>>

کف سازی صنعتی و آب بندی(کف سازی و آب بندی پارکینگ طبقاتی)کاهش بار مرده سازه، حذف مراحل کف سازی، پوشش آب بند و قابل تردد ترافیک سنگین، عدم چروک پذیری عایق در شیب و رمپ ها، افزایش ارتفاع سقف، سرعت در اجرا و مزایای بیشمار دیگری در این طرح و ایده که در زیر به بخشی از آن اشاره خواهیم کرد.

همانطوریکه می دانید پس از مراحل ساخت طبقات و اجرای دال بتنی شیوه کف سازی،انتخاب نوع عایق، تاسیسات مکانیک و الکتریک، گاترها و دریناژآب، رمپ ، نوع عایق و کف سازی بسیار چالش برانگیز می باشند. روش های مرسوم در خیلی از موارد علاوه بر تحمیل هزینه های بسیارعدم رضایت  در کیفیت، خصوصا ناپایداری در حفظ شکل ظاهری را در پی دارند و همین امر عموما نارضایتی کارفرما و بهره برداران را در پی دارد. کافیست مقداری اطلاعات در نوع و روش کشورهای پیشرفته در این سازه ها را جویا شده تا به اطلاعات گران بهائی در این زمینه دست یابیم. روش های افزایش مقاومت های سایشی و فشاری بتن، استفاده از مواد تخصصی در ایجاد همزمان پوشش آب بند با قابلیت تردد ترافیکی سنگین، بتن هایی با مقاومت بالا در تنش های مکانیکی و قابلیت دریناژ آب(دقیقا مشابه صافی)، خود ترمیمی پوشش آب بند در ترک های موئی موجود یا ایجاد شده سال های بعد بدون نیاز به ترمیم و موارد بسیار دیگری در این فناوری.

 

 

کف سازی صنعتی و آب بندی(کف سازی و آب بندی پارکینگ طبقاتی)

 

این شرکت در ذیل به نحوه و روش اجرای این نوع سازه ها اشاره مینماید:

الف) طراحی و اجرای شیب بندی سقف یا کف پارکینگ همزمان با اجرای بتن دال که می بایستی نسبت به مشخصات فنی آن دیتایل فاز 2 طراحی گردد

ب) تهیه دیتایل تاسیسات مکانیک و الکتریک و اجرای آن

ج) استفاده از متریال اولترامیکس گرین سیل بر اساس تعریف ترافیک،(اطلاعات بیشتر سایت شرکت فناوران سدآب)

د) ترمیم و اصلاح ترک های انقباظی بتن با محصول جی اس 701 و سلف لول

و) اجرای مواد نفوذگر و آ بند مولتی سیل 2000

 

 

در این جا شما سطحی مقاوم و آب بند با گارانتی ده سال را خواهید داشت که با اجرای علائم ترافیکی و رنگ های شاد شکل ظاهری و زیبائی به بتن اکسپوز پارکینگ خود بدهید.

بهره برداری مطمئن و بدون هزینه های تعمیر و نگهداری، حفظ زیبائی اولیه طی ادوار بهره برداری، کاهش هزینه کف سازی و وزت سازه و همچنین گارانتی ده ساله، ضمانت اجرائی ما خواهد بود.برای نمونه دو ابر پروژه جهان یعنی پارکینگ برج های دو قلوی پتروناس مالزی ، لنداسکیب جنوبی و طبقه کولینگ تاورهای پروژه ایرانمال در را به شما معرفی میکنیم.

کف سازی صنعتی و آب بندی(کف سازی و آب بندی پارکینگ طبقاتی)            تصاویر مربوط به پارکینگ برج های دو قلوی پتروناس مالزی


تصاویر مربوط به لنداسکیب جنوبی و طبقه کولینگ تاورهای پروژه ایرانمال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *